مرکز امداد نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی برادر

 چاپگرهای برادر

اگرچه این شرکت شروع به ساخت چرخ خیاطی کرد، اما سازنده لوازم الکترونیکی Brother به یکی از بزرگترین نام ها در چاپگرها تبدیل شده است و با برندهای قدیمی مانند HP، Epson و Canon رقابت می کند. Brother با مقرون به صرفه بودن و استفاده آسان، جایگاهی برای خود در بازار چاپگر ایجاد کرده است، بنابراین اگر به چاپگری نیاز دارید که بتواند خروجی باکیفیت تولید کند، چاپگرهای Brother بهترین مکان برای شروع هستند.

 

چاپگرهای جوهر برادر در مقابل پرینترهای لیزری

اولین تصمیمی که هنگام خرید چاپگر Brother باید بگیرید این است که آیا چاپگر با جوهر یا چاپگر با تونر می خواهید. هر دو دارای نکات مثبت و منفی هستند.

چاپگرهای جوهر مقرون به صرفه تر از پرینترهای لیزری هستند و جوهر جایگزین قیمت اولیه کمتری نسبت به تونر لیزری دارد، اگرچه هزینه هر صفحه در بسیاری از مدل ها بیشتر است. چاپگرهای جوهر ، صفحات را مرطوب می‌گذارند، که می‌تواند قبل از خشک شدن جوهر منجر به لکه شدن شود، اما تمایل دارند رنگ و کیفیت تصویر بهتری تولید کنند. اگر چاپ رنگی زیادی انجام می دهید، یا پول زیادی برای خرج کردن ندارید، چاپگر جوهر هنوز هم انتخاب خوبی است.

پرینترهای لیزری گران‌تر هستند، اما معمولاً سریع‌تر و با خطر کمتر نقص چاپ چاپ می‌شوند. پرینترهای لیزری رنگی به ویژه گران هستند، و همچنین تونر، بنابراین برخی از پرینترهای لیزری هزینه های مداوم بالایی دارند. اگر برای استفاده روزانه به چاپگر نیاز دارید یا به چاپگر رنگی نیاز ندارید، Brother چندین مدل لیزری دارد که به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه هستند.

مشخصات چاپگر برادر مهم است

اکثر سازندگان چاپگر صفحاتی از آمار مربوط به هر مدل را ارائه می دهند، اما وقتی صحبت از آن می شود، سه مشخصات وجود دارد که بیشترین اهمیت را دارند. هنگامی که چاپگرهای Brother را مقایسه می کنید، به این آمارهای کلیدی دقت کنید.

  • نقطه در اینچ (dpi): این اندازه گیری وضوح تصویر یا متنی است که چاپگر می تواند تولید کند. برای کارهای چاپی، عدد کمتر (مانند ۲۰۰ نقطه در اینچ) برای متن خوانا مناسب است، اما برای تصاویر یا عکس ها ، عدد بالاتر (مثل ۲۴۰۰ نقطه در اینچ) توصیه می شود.
  • صفحات در دقیقه (ppm): این نشان می دهد که چاپگر با چه سرعتی می تواند چاپ کند. اگر اسناد طولانی زیادی چاپ می کنید، این اساساً معادل مدت زمانی است که منتظر خواهید بود، بنابراین توجه به این که کدام مدل ها نرخ ppm سریع تری دارند، ارزشمند است.
  • صفحات در هر جوهر یا کارتریج تونر: این تخمینی از تعداد صفحاتی است که می توانید انتظار داشته باشید قبل از تعویض آن از یک جوهر یا کارتریج تونر چاپ کنید. جوهر و تونر هر دو بسیار گران هستند، بنابراین هر چه عدد بالاتر باشد بهتر است.
“ارتباطات میدان نزدیک (NFC) یک پروتکل بی‌سیم برای دستگاه‌های مشابه بلوتوث است. بلوتوث دارای برد وسیع است اما سرعت انتقال داده معمولاً پایین است. در مقابل، NFC برد بسیار کوتاهی دارد اما می‌تواند اطلاعات را سریع‌تر انتقال دهد. اندروید دارای NFC فعال است. تلفن‌ها می‌توانند اسناد را برای چاپ به چاپگر Brother که از NFC پشتیبانی می‌کند در عرض چند ثانیه بدون نیاز به جفت کردن هیچ دستگاهی ارسال کنند.”
کارکنان
بهترین بررسی ها

ویژگی های چاپگر برادر باید در نظر گرفته شود

Brother طیف گسترده ای از چاپگرها را ارائه می دهد که هر کدام دارای مجموعه ای از ویژگی های مفید متفاوت هستند، اما برخی از آنها بهتر از دیگران هستند. در اینجا ویژگی هایی است که ما ضروری می دانیم.

چاپ بی سیم: آنچه قبلاً لوکس بود، به سرعت به یک امر ضروری تبدیل شد. چاپگرهای برادر با چاپ بی سیم به شما امکان می دهند عکس ها یا اسناد را مستقیماً از تلفن هوشمند iOS یا Android خود ارسال کنید تا فوراً چاپ شوند. اگر زمان بیشتری را نسبت به رایانه رومیزی خود با تلفن خود سپری می کنید ، یا اگر زیاد با لپ تاپ خود در خانه حرکت می کنید، چاپ بی سیم یک راحتی بسیار مهم است.

چاپ دو طرفه: ما عاشق صرفه جویی در درختان هستیم و چاپ دو رو یکی از بهترین راه ها برای انجام آن است. همچنین باعث صرفه جویی در هزینه کاغذ می شود، که اگر انتظار داشته باشید اسناد بزرگ را به طور منظم چاپ کنید، تفاوت زیادی ایجاد می کند.

اسکن و اسکن دسته ای: در حالی که برخی از چاپگرهای Brother “همه در یک” هستند، به این معنی که آنها چاپ، اسکن و فکس می کنند، مدل های دیگر به سادگی چاپ و اسکن را بدون دستگاه فکس داخلی ارائه می دهند. داشتن یک اسکنر می تواند فوق العاده مفید باشد، به خصوص اگر کار شما شامل امضای اسناد زیادی باشد. داشتن یک اسکنر دسته ای به این معنی است که می توانید چندین صفحه را در یک کار اسکن کنید – صرفه جویی زیادی در زمان اسکن اسناد یک صفحه در یک زمان.

قیمت پرینتر برادر

چاپگرهای Brother برای رقابت با مارک های شناخته شده تر قیمت گذاری شده اند – و تقریباً در هر محدوده قیمتی ارزش فوق العاده ای ارائه می دهند. بسته به ویژگی ها، می توانید انتظار داشته باشید که برای چاپگر Brother بین ۵۰ تا ۳۵۰ دلار بپردازید.

ارزان: بین ۵۰ تا ۹۹ دلار، بهترین چاپگرهای سیاه و سفید Brother را خواهید یافت (که گاهی اوقات به عنوان “تک رنگ” شناخته می شود). مدل‌هایی که در این محدوده قیمتی هستند، چیز زیادی را فدای رنگ نمی‌کنند، بنابراین قطعاً می‌توان چاپگر لیزری Brother را با مواردی مانند چاپ بی‌سیم با قیمت کمتر از ۱۰۰ دلار پیدا کرد.

میان‌رده: بین ۱۰۰ تا ۱۹۹ دلار، Brother مدل‌هایی را می‌فروشد که شامل ویژگی‌هایی است که سایر مارک‌ها برای آنها هزینه بیشتری می‌گیرند. در این محدوده قیمت، ماشین‌های چند منظوره قوی را خواهید دید: دستگاه‌های چاپگر/اسکنر/فکس Brother’s که دارای چاپ لیزری، چاپ دوطرفه و WiFi هستند. اگر به چاپگری نیاز دارید که چاپ‌های بالاتر از حد متوسط ​​را تولید کند و تقریباً همه زنگ‌ها و سوت‌ها را شامل شود، بسیاری از بهترین ارزش‌های Brother در این محدوده هستند.

گران قیمت: بین ۲۰۰ تا ۳۵۰ دلار، با چاپگرهای Brother برای مشاغل کوچک روبرو خواهید شد. چاپگرها در این محدوده قیمت مانند مخزن ساخته می شوند و در محیط های شبکه بزرگتر با دستگاه های مختلف به خوبی کار می کنند. اگر به چاپگری نیاز دارید که به راحتی بتواند بیش از ۵۰ صفحه در روز را چاپ کند، باید گران ترین گزینه های Brother را بررسی کنید.

نکات

  • تحقیق کنید که برای هر مدلی که مد نظر دارید، جوهر یا تونر جایگزین چقدر هزینه دارد. اکثر تولید کنندگان چاپگر واقعاً در تجارت چاپگر نیستند. آنها در تجارت جوهر هستند. اگر چاپگری با قیمت باورنکردنی پایین پیدا کردید، هزینه جوهر یا تونر آن مدل خاص را جستجو کنید و ممکن است متوجه شوید که برخی از معاملات “شگفت انگیز” در طول مدت مالکیت نسبت به مدل هایی که نیاز به سرمایه گذاری اولیه بالاتری دارند، هزینه بیشتری خواهند داشت.
  • قبل از نصب نرم افزار یا درایور برای چاپگر Brother خود، مطمئن شوید که رایانه شما حتی به آنها نیاز دارد. بسیاری از سیستم عامل ها می توانند چاپگرهای Brother را به عنوان چاپگرهای “plug-and-play” در نظر بگیرند. برای سال‌ها، صاحبان رایانه با نصب درایورهای چاپگر – نرم‌افزاری که رایانه شما را قادر می‌سازد تا با چاپگر تعامل داشته باشد – بر روی رایانه‌های خود دست و پنجه نرم می‌کنند. درایورها و نرم‌افزارهای سازنده می‌توانند مفید باشند، اما امروزه بیشتر سیستم‌عامل‌های اصلی (از جمله ویندوز، مک او اس ایکس و لینوکس) شامل درایورهایی برای طیف گسترده‌ای از چاپگرها هستند، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که چاپگر را وصل کنید. قبل از شروع به سر و صدا کردن با نرم افزار شخص ثالث، تست کنید تا ببینید سیستم عامل شما به تنهایی چه کاری می تواند انجام دهد.
  • در هر زمان بیش از یک جوهر یا کارتریج تونر اضافی ذخیره نکنید. هم جوهر و هم تونر خشک می شوند، بنابراین اگر مقدار زیادی از موعد خرید کنید و برای مدتی به آن نیاز نداشته باشید، ممکن است جوهر اضافی شما بی فایده شود. اگر کمتر از ۵۰ صفحه در ماه چاپ می کنید، بیش از یک جوهر یا کارتریج تونر یدکی نگه ندارید.
اگر واقعاً می‌خواهید ببینید کدام چاپگر Brother بهترین ارزش را دارد، هزینه یک جوهر یا کارتریج تونر را در نظر بگیرید و آن مقدار را بر تعداد صفحاتی که چاپ می‌کند تقسیم کنید. این هزینه تخمینی شما برای هر صفحه است. با درک هزینه هر صفحه هر مدل، می توانید هزینه های بلند مدت مالکیت را با هم مقایسه کنید.

سوالات متداول

س. آیا چاپگر Brother با مک من کار می کند؟

الف _ آره. همه چاپگرهای Brother با Mac OS X سازگار هستند، چه از طریق نرم‌افزار همراه Brother یا از طریق عملکرد چاپگر داخلی OS X.

س. کدام یک بهتر به نظر می رسد: کاغذ چاپ شده از چاپگر جوهر افشان یا کاغذ چاپ شده از لیزر جت؟

A. بستگی به چاپگرهای خاص دارد، اما به طور کلی، چاپگرهای لیزری اسناد واضح تری تولید می کنند و کمتر در معرض لکه دار شدن صفحات چاپ شده با جوهر افشان هستند. وضوح چاپ بر حسب نقطه در اینچ (dpi) اندازه‌گیری می‌شود، بنابراین اگر می‌خواهید دو چاپگر را با هم مقایسه کنید تا مشخص کنید کدام یک خروجی بهتر تولید می‌کنند، مدلی که dpi بالاتری دارد احتمالاً بسیار واضح‌تر است.
س. اگر عکس ها را با چاپگر لیزری چاپ کنم، خوب به نظر می رسند؟

A. بله! اگرچه پرینترهای لیزری رنگی جزو گران‌ترین چاپگرهای موجود هستند، اما وقتی صحبت از چاپ عکس‌ها به میان می‌آید، می‌توانند برخی از بهترین چاپ‌های موجود را تولید کنند (اگرچه جوهر افشان‌های دارای جوهر چند رنگ نیز کار بسیار خوبی را انجام می‌دهند). فقط وقتی به پرینترهای لیزری نگاه می کنید مراقب باشید. برای اینکه عکس‌ها خوب به نظر برسند، چاپگر باید دارای امتیاز dpi بالایی باشد. برای عکس های رنگی، مدلی با حداقل ۲۴۰۰ نقطه در اینچ را توصیه می کنیم.

برتر پرینتر مرکز تعمیرات تخصصی پرینتر برادر

تعمیرات تمامی ماشین های اداری Brother ، تعمیرات فاکس Brother، تعمیرات پرینتر ، تعمیر دستگاهای چاپ تعمیر ،دستگاه کپی Brother، تعمیرات دستگاهای چندکاره Brother ، تعمیرات کارتریج دستگاهای سیاه و سفید Brother، شارژ کارتریج سیاه و سفید (کارتریج لیزری) و کارتریج رنگی (کارتریج جوهر افشان)، فروش انواع کارتریج های Brother، فروش انواع دستگاهای چاپ و کپی رنگی و سیاه و سفید Brother
می 19, 2022

نمایندگی تعمیر پرینتر برادر Brother MFC-9325CW

نمایندگی تعمیر پرینتر برادر Brother MFC-9325CW Brother MFC-9325CW نمایندگی پرینترهای برادر پرینتر رنگی دیگری را به بازار خرید پرینتر عرضه کرده است که مدل این پرینتر […]
می 19, 2022

تعمیر پرینتر برادر Brother HL-5450DN

 تعمیر پرینتر برادر Brother HL-5450DN Brother HL-5450DN Laser Printer نمایندگی برادر یکی دیگر از پرینترهای به روز خود با نام HL-5450DN را روانه بازار کرده است. […]
می 7, 2022

تعمیر پرینتر برادر Brother HL-2270DW

نمایندگی تعمیر پرینتر برادر Brother HL-2270DW Laser Printer Brother HL-2270DW Laser Printer نمایندگی برادر در تهران بعنوان نام بازرگانی نیکاسا فعالیت داشته است که در سالیان […]