نمایندگی اچ پی

خدمات تعمیر پرینتر در نمایندگی اچ پی ( تعمیر پرینتر اچ پی)

 

علیرغم اینکه همه چیز در  با دنیای دیجیتال  در ارتباط است ، هنوز چیزی برای گفتن برای داشتن نسخه های سخت و چاپ شده از اسناد مهم وجود دارد. به خصوص در محل کار، گاهی اوقات یک فرم چاپی، سند، عکس، نامه، فاکتور و غیره همان چیزی است که شما نیاز دارید. و با توجه به اینکه اکنون محل کار برای بسیاری از ما به خانه تبدیل شده است، داشتن یک چاپگر خوب مثل چاپگر اچ پی  در خانه یکی از آن ضروریات برای تبدیل فضای کار در خانه شما به مکانی کارآمدتر و پربازده برای کار واقعی است. HP ، یکی از پرکارترین تولیدکنندگان پرینتر  رنگی . سیاه سفید ، با طیف وسیعی که شامل گزینه‌های لیزری و جوهرافشان می‌شود،

قبل از پرداختن به گزینه های خاص، مهم است که ابتدا نوع چاپگری را که می خواهید انتخاب کنید: لیزری یا جوهرافشان؟ بدون پرداختن زیاد به جزئیات، چند نکته کلیدی وجود دارد که برای کمک به تصمیم گیری باید به خاطر بسپارید: انتظار دارید چقدر/چند وقت یکبار چاپ کنید؟ آیا عمدتاً اسناد و فرم ها را چاپ می کنید یا عکس و گرافیک؟ به طور معمول، چاپگرهای جوهرافشان اچ پی از همان ابتدا کوچکتر و مقرون به صرفه تر هستند، ولی با توجه به گران بودن کارتریج در ایران در برتر پرینتر توصیه نمیشود و شاید در تعمیر پرینتر اچ پی از نظر هزینه ها ارزش نداشته باشد . اما کارتریج های جوهر معمولاً چاپ کمتری نسبت به کارتریج های تونر مشابه مورد استفاده در چاپگرهای لیزری ارائه می دهند.    پرینترهای لیزری اچ پی معمولاً  سریع‌تر هستند.

تعمیر پرینترهای لیزری در نمایندگی اچ پی

ابتدا با نگاهی به پرینترهای لیزری، قبل از پیدا کردن پرینترهای مناسب برای نیازهای خود، محدوده زیادی وجود دارد که باید از میان آنها استفاده کنید. برای کمک به تقطیر چیزها، در اینجا چند سؤال وجود دارد که به شما کمک می کند تا چاپگر مناسب برای دفتر خانه خود را پیدا کنید.

 • رنگی یا تک رنگ ؟
 • آیا تعمیر پرینتر اچ پی مقرون به صرفه است
 • هزینه شارژ کارتریج  اچ پی
 • فقط چاپ می شود یا مدل چند منظوره با قابلیت اسکن و فکس می خواهید؟
 • چقدر برای چاپ نیاز دارید؟ آیا اندازه ۸٫۵ در ۱۴ اینچ (قانونی) به اندازه کافی بزرگ است؟ یا برای مدیریت تا ۱۱×۱۷ اینچ (تابلوید) یا حتی بزرگتر به ظرفیت بیشتری نیاز دارید؟
 • برخی از ویژگی های دیگری که ممکن است نیاز داشته باشید چیست؟ دورو شدن خودکار برای چاپ دو طرفه آسان تر؟ اتصال وای فای ؟ تغذیه خودکار اسناد ( ADF) برای اسکن و کپی آسان دسته ای؟

با در نظر گرفتن این سؤالات، تعدادی از انتخاب‌ها را که برای دفتر خانه مناسب هستند، برجسته می‌کنیم. این چاپگرها معمولاً در انتهای کوچکتر قرار دارند، به طوری که به خوبی در یک محیط خانگی قرار می گیرند و ممکن است بر ویژگی های راحتی بیش از نیازهای استحکام یک فضای اداری شلوغ تأکید کنند.

 • Color LaserJet Pro M255dw اگر به دنبال چاپگری ساده با قابلیت چاپ رنگی با اندازه حروف با گزینه چاپ خودکار دو طرفه برای صرفه جویی در کاغذ یا ساخت جزوه هستید، گزینه ای مناسب است. این صفحه نمایش لمسی رنگی ۲٫۷ اینچی دارد، تا ۲۵۰ برگ را در سینی ورودی خود نگه می دارد و دارای حجم توصیه شده ماهانه صفحه (RMPV) 150 تا ۲۵۰۰ چاپ است.
 • در امتداد خطوط مشابه Color LaserJet Pro M479fdw قرار دارد که قابلیت های چند منظوره را به چاپ لیزری رنگی اضافه می کند. کپی، اسکن و فکس همگی امکان پذیر است و یک ADF مفید کار اسکن یا کپی تا ۵۰ برگ را با یک فرمان ساده تر می کند.
 • اگر می‌خواهید برای ساده‌ترین کاربردها آن را دوباره شماره‌گیری کنید، LaserJet Pro M203dw یک چاپگر تک رنگ ساده است که سرعت چاپ حداکثر ۳۰ برگ در دقیقه (صفحه در دقیقه) را همراه با دورو شدن خودکار برای کارهای چاپی بزرگ‌تر ارائه می‌دهد. اگر اکثر نیازهای چاپ شما فقط فرم ها و اسناد متنی باشد، این گزینه عالی است.
چاپگر چندکاره HP Color LaserJet Pro M479FDW
چاپگر چندکاره HP Color LaserJet Pro M479FDW
 • برای کسانی که فقط به چاپ تک رنگ نیاز دارند اما همچنان به قابلیت‌های چند منظوره نیاز دارند، Neverstop Laser MFP 1202nw یک انتخاب همه کاره است که مشخصه آن مخزن تونر با ظرفیت بالای ۵۰۰۰ صفحه است که نیاز به تعویض مکرر کارتریج‌های تونر را کاهش می‌دهد. همچنین سرعت چاپ ۲۱ صفحه در دقیقه، سینی ورودی ۱۵۰ برگ و سطح اسکن و کپی ۸٫۵ در ۱۱٫۷ اینچ از مزایای کاربران مکرر است.
 • با LaserJet Pro M428fdw، که یک چاپگر چندکاره تک رنگ است که از Wi-Fi دو بانده استفاده می کند و از چاپ بی سیم از رایانه و همچنین دستگاه تلفن همراه شما پشتیبانی می کند، کمی اتصال بیشتری به دست آورید. همچنین دارای یک ADF 50 برگی، دوبلکس خودکار و چرخه کاری ماهانه ۸۰۰۰۰ برگه است.
 • در نهایت، اگر الزامات فضایی شما فراتر از نامه یا برگه قانونی است، سپس Color LaserJet Pro CP5225dn را بررسی کنید، که اندازه کاغذ تا ۱۲٫۶ x 18 را در خود جای می دهد.” این اندازه بزرگتر برای چاپ صفحات گسترده، نمودارها و پلان ها نیز عالی است. مانند کاغذ عکس، فیلم، شفاف‌ها، کاغذ براق، کارت، برچسب‌ها، کاغذ بازیافتی و پاکت‌ها. چرخه کاری ماهانه ۷۵۰۰۰ صفحه باید کارها را در هر دفتر خانگی به خوبی اجرا کند و سینی‌های ۱۰۰ و ۲۵۰ برگی برای کاهش استفاده می‌شود. نیاز به تغییر کاغذ

پرینترهای جوهرافشان

روی دیگر سکه چاپگرهای جوهرافشان قرار دارند. تفاوت‌های اساسی بین ماده لیزری و جوهرافشان در صورتی که کیفیت تصویر و هزینه آن فاکتورهای مهمی در چاپی است که انجام می‌دهید، جوهر افشان رسانه ترجیحی برای چاپ عکس است. چاپگرهای جوهر افشان نیز برای نیازهای چاپی کمتر نگهداری می شوند و معمولاً به فضای فیزیکی کمی کمتر از چاپگر لیزری نیاز دارند. مانند پرینترهای لیزری، انتخاب گسترده ای از چاپگرهای جوهرافشان وجود دارد، و شما باید جستجوی خود را با پاسخ دادن به چند سوال آغاز کنید.

 • تک کاره ، فقط برای چاپ، یا چند کاره برای اسکن، کپی، و فکس هم؟
 • چقدر برای چاپ نیاز دارید؟ تا A4/حرف ؟ یا بزرگتر، تا ۱۲×۱۸ اینچ ؟
 • آیا دوبلکس خودکار می خواهید ؟ اتصال وای فای ؟ بلوتوث ؟
 • و همچنین، کاربرد اصلی چاپگر چه خواهد بود؟ عمدتا عکس ها و تصاویر ؟ استفاده عمومی در خانه ، مانند کارهای چاپی گاه به گاه؟ یا استفاده بیشتر تجاری با کارهای چاپی بزرگتر و مکرر؟
چاپگر جوهر افشان همه کاره HP ENVY Photo 7155
چاپگر جوهر افشان همه کاره HP ENVY Photo 7155

با فکر کردن در مورد این سؤالات، می توانید شروع به پیمایش در طیف پرینترهای جوهرافشان HP کنید و ویژگی هایی را که بیشترین اهمیت را برای کاری که باید انجام دهید، کنار هم قرار دهید. در اینجا چند مدل انتخابی وجود دارد که باید در حین جستجو در نظر داشته باشید.

 • OfficeJet Pro 9025 یک چاپگر چند منظوره است که قابلیت های چاپ، اسکن، کپی و فکس را در قالبی نسبتاً شیک بسته بندی می کند. این چاپگر همه کاره دارای دو سینی ۲۵۰ برگه جداگانه است، می تواند اندازه چاپ تا ۸٫۵ x 14 را انجام دهد و از فناوری جوهرافشان حرارتی HP استفاده می کند که مجموعه ای چهار رنگ از جوهرهای مبتنی بر رنگدانه است. برای عملکردهای دیگر، یک ADF 35 برگی به تسریع انجام کارها کمک می کند و یک صفحه نمایش لمسی رنگی ۲٫۶۵ اینچی برای پیمایش منو وجود دارد.
 • برای بارهای کاری سبک تر و کارهای کلی تر، ENVY Photo 7855 را بررسی کنید، که همچنین یک گزینه همه کاره است که شامل عملکردهای چاپ، اسکن، کپی و فکس است. این دستگاه از طراحی دو کارتریج برای کاهش شلوغی استفاده می‌کند و از چاپ بدون حاشیه در اندازه‌های حداکثر ۸٫۵ در ۱۱٫۷ پشتیبانی می‌کند.» امکان دورو شدن خودکار نیز وجود دارد، و یک سینی کاغذ عکس ۱۵ برگ جداگانه برای کمک به تفکیک انواع رسانه‌های شما وجود دارد.
چاپگر جوهر افشان همه کاره HP ENVY Photo 7855
چاپگر جوهر افشان همه کاره HP ENVY Photo 7855
 • Sleeker هنوز هم OfficeJet 250 Mobile All-in-One است که برای مصارف خانگی و همچنین استفاده در جاده مناسب است. این چاپگر که با باتری یا برق متناوب تغذیه می‌شود و مجهز به Wi-Fi و بلوتوث است، یک چاپگر منعطف برای مواردی است که نیاز به کار در مکان‌هایی خارج از دفتر سنتی دارید. از رسانه تا اندازه قانونی پشتیبانی می کند، چاپ بدون حاشیه تا ۵×۷ اینچ امکان پذیر است، و حتی از قابلیت های اسکن و کپی از طریق ADF بارگذاری جلو پشتیبانی می کند.
 • برای یک جریان کاری قوی تر، چیزی مانند OfficeJet Pro 8035 به دلیل قابلیت و کیفیت آن و همچنین نمای بیرونی شیک آن که در رنگ های انتخابی متناسب با دکوراسیون شما موجود است، یک انتخاب ایده آل است. از لحاظ چاپ، از چهار کارتریج جوهر مجزا برای چاپ عکس و اسناد با کیفیت با حداکثر وضوح ۴۸۰۰ در ۱۲۰۰ استفاده می کند و همچنین خروجی سریع تا ۲۵ برگ در دقیقه رنگی یا ۲۹ برگ در دقیقه با جوهر سیاه تنها در حالت پیش نویس، با سرعت واقعی دارد. حداکثر ۲۰ ppm برای مشکی و رنگی. همچنین، سینی کاغذ ۲۲۵ برگ آن برای کارهای بزرگتر مناسب است و یک ADF 35 برگ برای انجام کارهای اسکن و کپی با اندازه متوسط ​​عالی است.
 • و برای نیازهای شغلی حتی بزرگتر، چیزی مانند PageWide Pro 577dw وجود دارد که افزایش قابل توجهی در سرعت و کارایی ارائه می دهد: تا ۷۰ ppm در حالت General Office، ۵۰ ppm در حالت Professional، و یک ورودی ۵۰۰ برگه وجود دارد. سینی این چاپگر همچنین از فناوری PageWide HP استفاده می کند که باعث صرفه جویی در جوهر و کاهش هزینه چاپ می شود، به خصوص با توجه به حجم بالایی که این چاپگر برای آن در نظر گرفته شده است. همچنین، یک ADF 50 برگه به ​​نیازهای اسکن و کپی کمک می کند و سرعت اسکن چشمگیر ۲۶ آی پی در دقیقه را برای سرعت در اطراف ارائه می دهد.
پرینتر جوهرافشان HP PageWide Pro 577dw All-in-One
پرینتر جوهرافشان HP PageWide Pro 577dw All-in-One

نکات اضافی چاپ در خانه

چه مسیر لیزری یا جوهر افشان را انتخاب کنید، نکات دیگری وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید تا گردش کار چاپ خود را روان نگه دارید.

 • اگر از چاپگر لیزری یا کارتریج جوهر استفاده می کنید، کارتریج های تونر را ذخیره کنید. منتظر نمانید تا جوهر شما تمام شود تا کارتریج جایگزین مورد نیاز خود را جستجو کنید. بهتر است قطعات یدکی را در دسترس داشته باشید تا بتوانید فوراً به یکی جدید بروید و کارهای چاپی خود را در حرکت نگه دارید.
 • در مورد کاغذ چاپ هم همینطور – داشتن یک منبع سالم از کاغذی که بیشتر استفاده می کنید ضرری ندارد، فقط در صورتی که نیاز به چاپ سریع یک کار بزرگ یا کپی برای چندین نفر داشته باشید. به خصوص با عکس، بروشور، و سایر مقالات تخصصی که پیدا کردن آنها دشوارتر است، مطمئن شوید که رسانه مورد نیاز برای تکمیل کار خود را دارید.
 • از لوازم جانبی و قطعات موجود برای چاپگر خاص خود آگاه باشید. بسته به چاپگری که دارید، برخی ممکن است سینی های کاغذ بزرگتر را برای کارایی بیشتر بپذیرند، و برخی ممکن است نیاز به تعمیر و نگهداری متناوب و تغییر واحدهای جمع آوری و مخازن نگهداری داشته باشند تا کارها به خوبی اجرا شود.

اگر سؤال اضافی یا خاصی در مورد یافتن چاپگر مناسب برای راه اندازی دفتر خانه خود دارید، در بخش نظرات در زیر با ما در میان بگذارید.

 

هنگام خریدهایی مانند لوازم الکترونیکی، به وضوح دو عامل تعیین کننده برای مصرف کنندگان وجود دارد. قیمت برای ۷۰ درصد از پاسخ دهندگان نقش مهمی دارد و پس از آن کیفیت (۶۴ درصد) قرار دارد. قابل توجه است که پایداری یکی از مهم ترین نکات مورد توجه ۱ نفر از هر ۵ هلندی (۲۰٪) است، چه هنگام خرید الکترونیکی و چه در خریدهای دیگر. هنگامی که به طور خاص در مورد اهمیت انتخاب های پایدار هنگام خرید لوازم الکترونیکی پرسیده شد، ۵۳٪ این موضوع را مهم دانستند.

 

 

 

 

برتر پرینتر مرکز تعمیرات تخصصی پرینتر اچ پی

تعمیرات تمامی ماشین های اداری HP ، تعمیرات فاکس HP، تعمیرات پرینتر ، تعمیر دستگاهای چاپ تعمیر ،دستگاه کپی HP، تعمیرات دستگاهای چندکاره HP ، تعمیرات کارتریج دستگاهای سیاه و سفید HP، شارژ کارتریج سیاه و سفید (کارتریج لیزری) و کارتریج رنگی (کارتریج جوهر افشان)، فروش انواع کارتریج های HP، فروش انواع دستگاهای چاپ و کپی رنگی و سیاه و سفید HP
می 10, 2022

پرینتر اچ پی HP color LaserJet Pro MFP M277N

HP color LaserJet Pro MFP M277N   معرفی پرینتر اچ پی MFP M277N  در برتر پرینتر ( نمایندگی اچ پی ) با پیشرفت تکنولوژی ماشین های […]
آوریل 28, 2022

تعمیر پرینتر HP LaserJet P1566

تعمیر پرینتر HP LaserJet P1566     در حال حاظر امروزه پرینترهای لیزری رنگی چندکاره بیشتر مورد استقبال می باشد اما همچنان نیاز به پرینترهای لیزری […]
آوریل 25, 2022

تعمیر پرینتر سه کاره hp M125a

HP LaserJet Pro MFP M125a   پرینتر سه کاره اچ پی مدل M125a پرینتر سه کاره  M125a ساخت شرکت HP  برای مصارف خانگی و شرکتهایی که حجم […]